Často kladené dotazy

Pacientky používajúce EZbra

EZbra® díky své jedinečnosti urychlí proces hojení a rekonvalescence a výrazně  zlepší kvalitu života po operaci. Je jedinečným/inovativním produktem v pooperační péči po jakékoli operaci prsou ať už estetické nebo rekonstrukční.

Na základě průzkumu a typu zákroku pacientka spotřebuje v průměru 3 - 10 kusů EZbra®® Doporučujeme si EZbra®® zajistit před zákrokem, abyste se po operaci mohli soustředit pouze na sebe. Období rekonvalescence je u každé pacientky individuální a proto je třeba se vždy poradit se svým ošetřujícím lékařem.

EZbra® je dostupná v 3 veľkostiach: S, M, L a každá z Vás si nájde tú správnu veľkosť vďaka jednoduchej veľkostnej tabuľke. V tabuľke je uvedená veľkosť košíkov (A,B,C,D) a miery obvodu v centimetroch pod prsiami.Veľkostnú tabuľku nájdete v DETAILY O PRODUKTE.

V prípade potreby a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom: info@vivax.sk, alebo telefonicky: +421 42 432 80 89.

EZbra® si můžete objednat na naší webové stránce, kliknutím vpravo v horním rohu na Koupit EZbra®.

Cena za 1 kus EZbra® je 29.76 eur s DPH.

Materiál, ze kterého je EZbra® vyrobena je certifikovaný, bezpečný, prodyšný a bez jakýchkoli škodlivých látek, které by mohly způsobit alergickou reakci na pokožce.